Zaloguj

Rozwój - dodaj istniejącą ligę do projektu

Interliga to projekt zrzeszający wiele lokalnych lig szóstek z różnych miast Polski. W każdym sezonie, do projektu dołączają nowe ośrodki, a lista ciągle nie jest zamknięta. Jeżeli prowadzisz w swoim mieście ligę szóstek i chciałbyś ją uatrakcyjnić poprzez umożliwienie najlepszym drużynom udziału w turnieju Mistrzostw Polski futbolu sześcioosobowego, zapraszamy do kontaktu i dołączenia do naszej inicjatywy.

Ale Interliga, to nie tylko coroczny turniej mistrzowski. Współpraca wielu lig i zamiar stworzenia największej, ogólnopolskiej ligi szóstek, to szansa zarówno na skuteczne poszukiwanie sponsorów oraz partnerów, ale także możliwość wspólnej realizacji różnych zamówień niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu każdej ligi. Dodatkowo, w gronie organizatorów rozgrywek, istnieje możliwość wymiany doświadczeń i wspólnego poszukiwania optymalnych rozwiązań, co pozytywnie wpływa na rozwój lokalnych rozgrywek oraz pozyskiwanie know-how.

W razie zainteresowania współpracą, zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem Interligi Maciejem Ziembą. Kliknij tutaj, aby przejść do danych kontaktowych.

Ostatnia edycja: piątek, 29 stycznia 2016 22:58
Maciej Ziemba

Strona: interliga.pl Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

You have no rights to post comments