Zaloguj

Biznes - uruchom własną ligę

Jeżeli w Twoim mieście nie funkcjonuje jeszcze liga szóstek lub poziom organizacyjny istniejących rozgrywek nie jest satysfakcjonujący, to zachęcamy do stworzenia własnej ligi amatorskiej w ramach sieci Interligi. Jeżeli jesteś przedsiębiorczy i samodzielny, a sport to Twoja pasja i marzysz o pracy, która połączy przyjemne z pożytecznym, to zapraszamy do współpracy w ramach projektu Interligi.

Gwarantujemy atrakcyjne warunki oraz pomoc i pełne wsparcie podczas uruchamiania biznesu. Rozpoczęcie działalności nie wymaga większych nakładów finansowych, nie jest też niezbędny lokal ani biuro. Niezbędne jest natomiast boisko piłkarskie z nawierzchnią sztuczną. Może to być zarówno obiekt typu Orlik, jak i pełnowymiarowe boisko piłkarskie lokalnego klubu sportowego lub szkoły.

Do współpracy zapraszamy też ośrodki sportowe, które dysponują boiskiem z nawierzchnią sztuczną i szukają sposobów na zwiększenie przychodów związanych z jego działalnością.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem Interligi, Maciejem Ziembą. Kliknij tutaj, aby przejść do danych kontaktowych.

Ostatnia edycja: piątek, 29 stycznia 2016 22:57
Maciej Ziemba

Strona: interliga.pl Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

You have no rights to post comments