Zaloguj

Rozmowa z Krzysztofem Chlebdą przed turniejem w Kleszczewie

W piątek drużyna GEO-ZENIT-u z Krakowa wyruszy do Poznania na IV Mistrzostwa Polski w futbolu sześcioosobowym. W turnieju weźmie udział 12 drużyn z 11 lig amatorskich. Przed turniejem zadaliśmy kilka pytań kapitanowi GEO-ZENIT-u Krzysztofowi Chlebdzie:

Krzysztof, przed Wami wyjazd na Mistrzostwa Polski. Z jakimi nadziejami przystępujecie do turnieju?
Jedziemy oczywiście po medal. Mistrzostwa Polski to dla nas coś absolutnie wyjątkowego i mam nadzieje że nie zawiedziemy. W każdym razie damy siebie wszystko, chłopcy są bardzo zmotywowani i każdy się pali do gry. Już nie możemy się doczekać pierwszego spotkania.

Jak będzie wyglądał Wasz skład?
Niestety brakuje kilku chłopaków przez kontuzje i obowiązki związane z pracą. Ale myślę, że ten skład, który jedzie stać na bardzo dobry wynik w Poznaniu.

Do Poznania wyjeżdżacie już w piątek, będzie okazja omówić taktykę przed nadchodzącymi meczami?
Tak dokładnie, ustalimy sobie wszystko, omówimy strategię i plan na mecze, a przede wszystkim odpoczniemy i porządnie się wyśpimy. Tak, by w sobotę być gotowym na 100% i pokazać od początku turnieju, że nie przyjechaliśmy na wycieczkę.

Obecny sezon FLS zakończyliście na 5 pozycji co dla mistrza z jesieni na pewno jest porażką. Mistrzostwa to chyba jedyna szansa na uratowanie jeszcze sezonu...
Niestety ten sezon trzeba spisać na straty, 5 pozycja jest dla nas wielkim rozczarowaniem. Jedynie medal z Mistrzostw Polski może nam zrekompensować ten fatalny występ i mam nadzieję że tak się stanie.

Ostatnia edycja: wtorek, 26 stycznia 2016 12:34
Maciej Ziemba

Strona: interliga.pl Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej w tej kategorii: « Radio WAWA o Mistrzostwach Polski

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież