Zaloguj

Gramy za 2 dni! Kilka spraw organizacyjnych !

Już w sobotę o godzinie 9.00 rozpoczniemy rywalizację o Mistrzostwo Polski INTERLIGI Ogólnopolskiej Ligi Szóstek! Mamy dla Was kilka ważnych informacji organizacyjnych związanych z dotarciem na Obiekt Sportowy CHECZ, na którym zostanie rozegrany turniej. 

Jak zapewne już zdążyliście się zorientować z naszych wcześniejszych komunikatów Obiekt Sportowy CHECZ znajduje się przy ulicy Zamenhofa 17 w pobliżu ważnego węzła komunikacyjnego czyli Estakady Kwiatkowskiego. To powoduje, że wszyscy docierający na swoje mecze samochodami nie będą mieć problemów z dotarciem na turniej. 

Mamy natomiast dla WAS ważną informację: na dzielnicy Chylonia, gdzie znajduje się obiekt sportowy prowadzony jest remont dróg zaplanowany już dużo wcześniej. To powoduje, że dotarcie na obiekt możliwe jest jedynie od strony ulicy Zamenhofa! Prosimy docierając na obiekt uwzględnić to w sowich planach. Parking będzie oznaczony, prosimy kierować się na korty tenisowe i jak najbliżej nich. 

Szatnie znajdują się w budynku klubowym. Prosimy o wcześniejsze przybycie na obiekt, aby sprawnie przygotować się do rywalizacji w swojej grupie. Do rozgrzewki będzie służyć duże trawiaste boisko, tak, aby drużyny, które aktualnie nie grają mogły tam podtrzymać dyspozycję do kolejnego swojego meczu. 

Główne stanowisko organizatorów będzie znajdować się pomiędzy boiskami. Tam będzie można zasięgnąć wszystkich ważnych informacji dotyczących turnieju. Organizatorzy będą mięli specjalne białe koszulki, więc na pewno będzie można ich łatwo odnaleźć na obiekcie. 

Przed początkiem rywalizacji w każdej z grup prosimy przedstawicieli o stawienie się w biurze organizatorów na odprawę techniczną. Będzie czas na przekazanie ważnych informacji i pytania dotyczące poruszania się po obiekcie. 

Na poniższej mace dla ułatwienia podgląd na cały obiekt. Przedstawiciele drużyn drogą e-mailową otrzymają dodatkowy pakiet informacji. 

 

 

 

 

 

Ostatnia edycja: środa, 21 czerwca 2017 20:32
Łukasz Krzemiński

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież