Zaloguj

Gramy pod patronatem Prezydenta Gdyni!

 

 
 Pan Wojciech Szczurek, Prezydent Miasta Gdynia objął swoim Honorowym Patronatem INTERLIGA VI Mistrzostwa Polski w piłce nożnej sześcioosobowej! 

- Dla Nas to duże wyróżnienie i jednocześnie motywacja, aby Mistrzostwa przygotować na wysokim poziomie organizacyjnym. Gdynia od zawsze postrzegana jest jako miasto, które stawia na sport. Liczymy, że dzięki wsparciu Pana Prezydenta impreza zyska jeszcze większy prestiż. 

Przypominamy, że VI Mistrzostwa Polski w piłce nożnej sześcioosobowej odbędą się w Gdyni w dniach 24-25 czerwca na obiektach gdyńskiej Checzy. Dodatkowo w niedzielę 25 czerwca o godzinie 14.00 rozegrane zostanie spotkanie Charytatywne, z którego zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz gdyńskiego Hospicjum dla dzieci Bursztynowa Przystań. 

W tym spotkaniu każdy może zagrać! Wystarczy się zgłosić i wspomóc datkiem Hospicjum. Wszystkie informacje o zgłoszeniach pod poniższym linkiem:

 

25 czerwca 2017 - g.14.00 - Mecz Charytatywny na rzecz gdyńskiego Hospicjum dla dzieci "Bursztynowa Przystań"

 

 

 

 

 

Ostatnia edycja: środa, 21 czerwca 2017 01:07
Łukasz Krzemiński

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

You have no rights to post comments