Zaloguj

Rozlosowano grupy VI Mistrzostw Polski

Polecane Rozlosowano grupy VI Mistrzostw Polski

31 maja rozlosowane zostały grupy VI Mistrzostw Polski Interligi, które odbędą się w Gdyni. 

Przed losowaniem rozstawione zostały trzy zespoły: obrońca tytułu TEB Edukacja trafiła do Grupy A, a przedstawiciele gospodarzy - Classic oraz mistrz Gdyni, który zostanie dopiero wyłoniony odpowiednio do Grupy B i C. 

W Grupie A rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie, bo spotkają się w niej dwa medaliści z poprzedniego turnieju w Warszawie. Obok TEB Edukacji będzie to Poker Team Lublin. Ponadto do Grupy A trafił drugi reprezentant Krakowa - XXXIV, Tajfun Poznań oraz reprezentanci Warszawy i Wrocławia. 

W Grupie B obok Classica reprezentanci nieco mniejszych ośrodków, ale i tu występować będzie zespół z medalową przeszłością konkretnie Złote Arkady z Częstochowy. Ponadto trafił tu doświadczony zespół Young Boys Mikołów, BANG Futsal Team z Kielc, dla którego będzie to drugi występ na Mistrzostwach Polski oraz przedstawiciel debiutującej w turnieju ligi z Nowego Targu. Stawkę uzupełni zespół, któremu przyznana zostanie dzika karta.

W Grupie C obok drugiej z gospodarzy zagra także przedstawiciel HALP Szczecin, a więc ligi, z której wywodzi się dwukrotny mistrz Interligi - E-megasport. Ponadto mamy tu przedstawiciela ligi z Gdańska Ego Club Sopot, z Bydgoszczy BBF Kujawy oraz z Wielkopolski Auta Terenowe. Dużo można sobie obiecywać po powrocie do rywalizacji drużyny Euro Drób Toruń.

Ostatnia edycja: poniedziałek, 12 czerwca 2017 12:56
Wojciech Ziemba

Strona: interliga.pl Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież