Zaloguj

E-megasport Mistrzem po raz drugi!

E-megasport po raz drugi w swojej historii został Mistrzem Polski. W rozgrywanych w sobotę 20 czerwca IV Mistrzostwach Polski zespół ze Szczecina okazał się najlepszy, a w finale pokonał wrocławską drużynę The Celestes.

Szczecinianie turnieju nie rozpoczęli najlepiej i gładko ulegli zespołowi Euro-Drób z Torunia. Z każdym kolejnym meczem E-megasport prezentował się coraz lepiej, a po porażce na inaugurację zawodnicy w jaskrawożółtych strojach odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu, kończąc grupowe zmagania remisem z krakowskim GEO-ZENITem i plasując się na 2 miejscu w tabeli.

Faza pucharowa to już popis późniejszego mistrza, który zarówno w ćwierćfinale (rywalem Grospol z Warszawy), półfinale (przeciwnikiem Bar Kmar Team z Gdańska) i finale aplikował rywalom po 5 bramek, tylko w meczu finałowym dając sobie wbić dwa gole.

Dla E-megasport to drugi triumf w Mistrzostwach Polski. Pierwszy raz zespół zwyciężył na własnym terenie w Szczecinie w 2013 roku, w kolejnym turnieju w Krakowie obronić tytułu się nie udało, ale teraz E-megasport ponownie jest na szczycie. To pierwszy Mistrz, który tytuł wywalczył nie będąc gospodarzem turnieju.

Ostatnia edycja: czwartek, 04 lutego 2016 13:25
Wojciech Ziemba

Strona: interliga.pl Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież