Zaloguj

Relacja LIVE z IV Mistrzostw Polski

O 11:00  Rozpoczniemy relację LIVE! Jeśli nie możesz śledzić na bieżąco naszej relacji wyślij SMS o treści INFO.KLESZCZEWO na numer 519 475 738 otrzymuj bezpłatne SMS-y z ważnymi informacjami dotyczącymi MP2015.

W finale lepsze E-Megasport, które pokonało The Celestes 5:2, choć w pewnym momencie przegrywało 1:2. Końcówka należała jednak zdecydowanie do ekipy ze Szczecina. E-Megasport po raz drugi Mistrzem Polski!!! Gratulujemy.

W meczu o 3 miejsce Bar Kmar Team pewnie pokonał GEO-ZENIT 5:1 i został brązowym medalistą IV Mistrzostw Polski.

W pierwszym półfinale rozkręcający się z meczu na mecz szczecińskie E-Megasport ponownie rozgromił swoich rywali i 5:0 wygrał z Bar Kmar Team z Gdańska. W drugim półfinale po remisie 0:0 i zwycięstwie w rzutach karnych 4:2 awansował zespół z Wrocławia The Celestes. Pokonał on krakowski GEO-ZENIT, który w regulaminowym czasie nie wykorzystał rzutu karnego.

W pierwszym ćwierćfinale Bar Kmar Team po remisie 1:1 i zwycięstwie w rzutach karnych 4:2 pokonał Dżihad (strzał w słupek i karny obroniony przez bramkarza rywali). W drugim ćwierćfinale emocji nie było, a E-Megasport pewnie pokonał Grospol 5:0. Trzecim ćwierćfinalistą został GEO-ZENIT, który 1:0 pokonał Złoty Potok po golu z rzutu karnego w ostatniej minucie gry. Ostatni ćwierćfinał podobnie, jak pierwszy zakończył się serią rzutów karnych i małą niespodzianką. Zwycięzca Grupy B Euro-Drób odpadł z rywalizacji. Dalej grają Celestes, którzy wygrali w rzutach karnych 5:4.

W meczu o 9 miejsce Siupakabra Poznań pokonała Young Boys 3:0, a w spotkaniu o 11 lokatę BBW Kujawy pokonały Szalunki Kielce 2:0. Na razie więc górą zespoły z Grupy A. Teraz czas na ćwierćfinały.

Aktualnie trwają mecze, które ustalą kolejność na miejscach 9-12. Pierwszy ćwierćfinał zaplanowano na godzinę 18:30. W tej fazie turnieju zmierzą się: Bar Kmar Team - Dżihad Luboń, Grospol - E-Megasport, KS Złoty Potok - GEO-ZENIT oraz Euro-Drób - The Celestes. Rezultaty spotkań 1/4 finału, a także półfinałów i decydujących o podziale medali spotkań (jak i komplet wyników meczów grupowych) można będzie zobaczyć w zakładce "Wyniki".

gr. B Dżihad Luboń-Kielce 1:1

gr. A Siupakabra Poznań - Grospol Warszawa 1:1

gr. B Euro-Drób Toruń - E-Megasport.pl Szczecin 4:1

gr. B Young Boys Mikołów - Kraków  0:1

gr. B Dżihad Luboń - E-Megasport.pl Szczecin 0:1

gr. A Warszawa - Bydgoszcz 3:2

gr. A  Złoty Potok Częstochowa - BBS Kujawy Bydgoszcz 6:3

gr. B Euro-Drób Toruń - Young boys Mikołów 1:0

gr. B Szalunki Kielce - Kraków 0:3

gr B Dżihad Luboń Poznań  - Young boys Mikołów 2:0

gr B E-Megasport.pl Szczecin - Szalunki Kielce 3:1

gr A Siupakabra - Celestes Wrocław 2:2

gr A Gdańsk -Złoty potok  Częstochowa 3:1

gr A Celestes Wrocław -Grospol Warszawa 1:2

gr B Kraków - Euro-Drób Toruń 0:0

gr B Dżihad Luboń - Geo zenit Kraków 2:1

gr B Young boys Mikołów - Szalunki Kielce 3:0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież