Zaloguj

Mistrzostwa Polski 2015 - Kleszczewo

20 czerwca 2015 roku (sobota) na obiektach Orlik w Tulcach i Kleszczewo rozegrane zostaną IV Mistrzostwa Polski w futbolu sześcioosobowym. Organizowany Turniej jest największym tego typu wydarzeniem w Polsce. W Gminie Kleszczewo wystąpią mistrzowie z dwunastu miast w Polsce, którzy na co dzień uczestniczącą w amatorskich rozgrywkach piłkarskich.

W 2012 roku powstała inicjatywa współpracy największych amatorskich lig piłkarskich w Polsce celem wymiany doświadczeń oraz corocznej organizacji Turnieju Mistrzowskiego.

I Mistrzostwa Polski odbyły się 4 listopada 2012 roku we Wrocławiu. W Mistrzostwach uczestniczyły 4 drużyny: TEB Edukacja (Kraków), Polska Żegluga Morska (Szczecin), Alpine Stars (Wrocław) oraz Euro-Sport Działdowo (Gdańsk). Zwycięzcą został zespół gospodarzy: Alpine Stars.

II Mistrzostwa Polski odbyły się 8 czerwca 2013 roku w Szczecinie. W Mistrzostwach uczestniczyło już 10 drużyn: TEB Edukacja (Kraków), Spod Jolki Tulce (Poznań), Roszak Solec Kujawski (Bydgoszcz), Fc My – 1Step (Częstochowa), Brawo Nokia Serwis (Szczecin), E-Megasport.pl (Szczecin), Szewjk (Toruń), Team Wędkarski.com (Gdańsk), Modeco Football Team (Wrocław) i Grospol (Warszawa).

III Mistrzostwa Polski odbyły się 21 czerwca 2014 roku w Krakowie na obiekcie Com-Com Zone. W Mistrzostwach uczestniczyło 12 drużyn z takich miast jak: Kraków, Częstochowa, Wrocław, Poznań, Gniezno, Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Kielce, Toruń i Bydgoszcz. Kraków reprezentował po raz trzeci TEB Edukacja oraz DTW-Galacticos – uczestnicy największej w Małopolsce amatorskiej ligi piłkarskiej o nazwie Futbolowa Liga Szóstek.

Tytułu Mistrza Polski broni TEB Edukacja Kraków.

Ostatnia edycja: czwartek, 21 stycznia 2016 09:49

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież