Zaloguj

Zagraj w meczu charytatywnym!

Każdy z Was może dołączyć do naszej akcji i zagrać w meczu charytatywnym na rzecz gdyńskiego Hospicjum 'Bursztynowa Przystań". Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 25 czerwca po spotkaniach półfinałowych. Aby zgłosić się na to spotkanie należy wypełnić formularz kontaktowy, który znajdziecie pod poniższym linkiem:

FORMULARZ 

W tym spotkaniu zagrają m.in. księża, samorządowcy, radni, piłkarze, trenerzy oraz wielu ludzi dobrej woli. Mecz tak jak wspominaliśmy rozpocznie się o godzinie 14.00, a głównym organizatorem wydarzenia jest były trener Arki Gdynia Grzegorz Niciński. 

- Gdyńskiemu Hospicjum pomagać będziemy już drugi raz - mówi Grzegorz Niciński. - Dokładnie trzy lata temu podczas Nadmorskiego Pucharu Lata udało nam się podopiecznych Hospicjum wspomóc. Wiemy bowiem, że dla prowadzących Hospicjum każda, nawet najmniejsza pomoc jest niezwykle ważna

W jaki sposób uczestnicy i kibice Interliga VI Mistrzostw Polski będą mogli wspomóc gdyńskie Hospicjum "Bursztynowa Przystań"?

- W sobotę podczas rozgrywania meczów grupowych będzie prowadzona zbiórka pieniędzy do specjalnie oznakowanych puszek - mówi Niciński. - Natomiast w niedzielę będzie można dodatkowo zagrać w Meczu Charytatywnym oczywiście o wrzuceniu do puszki odpowiedniego datku. Za każdą pomoc będziemy wdzięczni. 

 

Do udziału w Meczu Charytatywnym można się także zapisywać za pomocą umieszczonego poniżej formularza kontaktowego. Każda osoba biorąca udział w tym wydarzeniu otrzyma pamiątkową koszulkę. Minimalna zadeklarowana kwota udziału w Meczu Charytatywnym to 30 zł. 

 

Łukasz Krzemiński

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

You have no rights to post comments