Zaloguj

Gdynia gospodarzem Mistrzostw w 2017 roku

Polecane Gdynia gospodarzem Mistrzostw w 2017 roku

Znamy już miasto, w którym odbędzie się szósty turniej Mistrzostw Polski Interligi. W 2017 roku najlepsze amatorskie drużyny ugości Gdynia, a gospodarzem będzie Nadmorska Liga 6.

Szósta edycja turnieju mistrzowskiego odbędzie się najprawdopodobniej w ostatni weekend czerwca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zmagania odbywać się będą na przestrzeni dwóch dni - w sobotę i niedzielę (czyli 24 i 25 czerwca).

Gospodarzem VI Mistrzostw Polski będzie Nadmorska Liga Szóstek, której rozgrywki toczą się na obiekcie przy ul. Zamenhofa 17. Do dyspozycji uczestników turnieju będą dwa boiska typu orlik, na których odbywać się będą spotkania, a także duże boisko z trawą naturalną udostępnione drużynom na rozgrzewkę. Oprócz boisk na obiekcie znajduje się budynek z pełnym zapleczem sanitarnym, pub sportowy oraz hostel.

Gdynia jest kolejnym miastem, które będzie gościć najlepsze amatorskie drużyny w kraju. Przypomnijmy, że pierwszy turniej odbył się we Wrocławiu, a potem gospodarzami były jeszcze Szczecin, Kraków, Kleszczewo oraz Warszawa.

Ostatnia edycja: środa, 14 grudnia 2016 23:37
Wojciech Ziemba

Strona: interliga.pl Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

You have no rights to post comments