Zaloguj

Gdynia kolejnym miastem Interligi

Kolejnym miastem, które dołączyło do projektu Interligi jest Gdynia. Swojego reprezentanta na czerwcowych Mistrzostwach Polski będzie miała Nadmorska Liga 6.

Nadmorska Liga 6 istnieje od ponad siedmiu lat. Systematycznie od samego początku istnienia NL6 (wcześniej Gdyńska Liga 6) zwiększa się liczba zespołów uczestniczących w rozgrywkach, a w zbliżającym się sezonie Wiosna 2016 zagra 70 drużyn z Gdyni i okolic. Nadmorska Liga 6 składa się z pięciu klas rozgrywkowych: Ekstraklasy, I, II, III i IV Ligi. Mecze rozgrywane są od poniedziałku do piątku w godz.18:00 - 22:30. Dodatkowo zespoły uczestniczą w Pucharze NL6. Rozgrywki prowadzone są systemem półrocznym, a więc jeden sezon obejmuje miesiące marzec-czerwiec, a drugi sierpień-grudzień.

To co wyróżnia NL6 to posiadanie własnego obiektu (przy ul. Zamenhofa 17 w Gdyni) z dwoma osobnymi boiskami, sztucznym oświetleniem, siedmioma szatniami, hostelem. Rozgrywki odbywają się pod Patronatem Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka, a także patronatami medialnymi lokalnych telewizji i prasy.

Reprezentant Gdyni na V Mistrzostwa Polski zostanie wyłoniony w dodatkowym meczu barażowym, w którym wezmą udział mistrz sezonu Jesień 2015 - Classic oraz mistrz nadchodzącej edycji Wiosna 2016.

Zapraszamy na strony internetowe Nadmorskiej Ligi 6:

http://www.nl6.futbolowo.pl
http://www.facebook.com/nadmorskaliga6/
http://twitter.com/nadmorskaliga6

Media

Ostatnia edycja: czwartek, 03 marca 2016 12:10
Wojciech Ziemba

Strona: interliga.pl Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

You have no rights to post comments