Zaloguj

E-megasport mistrzem Szczecina po dwóch latach przerwy

Spora ilość kibiców zjawiła się w niedzielny wieczór na obiektach HALP gdzie rozegrano finał Szczecińskiej Ligi Szóstek, w którym zagrało E-megasport kontra JS Team. Spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty bardzo wyrównane i zacięte a oba zespoły z uznaniem podeszły do siebie.

Lepiej rozpoczęło E-megasport i w 10 minucie Dąbrowski strzałem w okienko otworzył wynik meczu. Gol uśpił E-megasport i JS Team wykorzystując sytuację zdobyło dwie bramki wychodząc na prowadzenie 2-1. Sygnał do lepszej gry dał Kozieł, który strzelił głową bramkę i asystował przy kolejnym trafieniu. JS zdołał odpowiedzieć jednym trafieniem i do przerwy mamy sprawiedliwy remis 3-3.

Druga połowa znacznie mniej ofensywna. Oba zespoły wiedząc, że jeden gol może zadecydować o zwycięstwie, bardziej skupiły się na defensywie. W tych piłkarskich szachach lepsze okazało się E-megasport i w 39 minucie zdobyło decydującego gola. JS próbowało atakować ale raz po raz rywal kontruje i powinien wygrać wyżej. W doliczonym czasie gry miało miejsce kilka fauli taktycznych i po ostatnim gwizdku przyszedł czas na radość zwycięzców, którzy po dwóch latach wracają na mistrzowski tron. Najlepszym zawodnikiem finałów został Radosław Kozieł, który zagrał genialne spotkanie. Prawdziwe starcie gigantów było godne najlepszych zespołów Szczecińskiej Ligi Szóstek.

Przypomnijmy, że świeżo upieczony mistrz Szczecina, już dwukrotnie triumfował w Mistrzostwach Polski. Ostatni tytuł zdobył w zeszłym sezonie, czyniąc to jako pierwsza drużyna, która wygrała nie grając na własnym terenie i przerywając serię tytułów dla gospodarzy kolejnych turniejów. Zdobycie mistrzostwa w Szczecinie, daje szanse E-megasport na obronę tytułu Mistrza Polski w 2016 roku.

Ostatnia edycja: czwartek, 04 lutego 2016 13:27
Maciej Ziemba

Strona: interliga.pl Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież