Zaloguj

Poznań: ZMK Kazimieruk najlepszy jesienią

W decydującym o tytule Mistrza sezonu Jesień 2015, ZMK Kazimieruk zmierzył się na boisku przy ulicy Zmartwychwstańców z ekipą Nieruchomości Regionalnych. Tym drugim do tytułu mistrzowskiego wystarczał remis.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego trafienia ZMK, choć obie drużyny miały swoje szanse. Mimo to, jednobramkowa przewaga utrzymała się do końca pierwszej połowy. W drugiej części gry obraz spotkania się nie zmienił i obie drużyny szukały swojej szansy, ale znów skuteczniejsi byli gracze ZMK, którzy zdobyli drugą bramkę. Nieruchomości Regionalne zdecydowały się na wycofanie swojego bramkarza, ale manewr ten przyniósł efekt odwrotny do spodziewanego i po chwili było już 4:0. Taki wynik oznaczał, że szanse na korzystny wynik dla NR zmalały niemal do zera.

Tymczasem, wysokie prowadzenie chyba uśpiło graczy ZMK, co w końcówce wykorzystali piłkarze Nieruchomości zdobywając pierwszą, po chwili drugą i tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego trzecią bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dzięki czemu najlepszą ekipą sezonu Jesień 2015 w Poznaniu zostaje ZMK Kanimieruk. Gratulacje dla całej drużyny.

Ostatnia edycja: niedziela, 24 stycznia 2016 08:44
Maciej Ziemba

Strona: interliga.pl Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

You have no rights to post comments