Zaloguj

Cektof Kalisz zdobywa tytuł

Podczas wczorajszych spotkań w kaliskiej lidze szóstek zapadło decydujące rozstrzygnięcie jeśli chodzi o tytuł mistrzowski w sezonie Jesień 2015. Puchar wywalczyli zawodnicy Cektofu Kalisz.

Tytuł mistrzowski został rozstrzygnięty w meczu Cektofu z urzędującym mistrzem, czyli ekipą Elena Kolagenum. Przed meczem obie ekipy dzieliła różnica trzech punktów, więc Elena miała jeszcze szanse na obronę tytułu. Jednak mecz bezpośredni rozwiał wszelkie wątpliwości, lepsza okazała się ekipa Cektofu, która wygrała 3 - 2.

Samo zwycięstwo z Eleną nie gwarantowało jeszcze wygrania rozgrywek, gdyż trzeba było poczekać na wynik meczu także mającego szanse na mistrzostwo Meyer Tool. Niespodziewanie faworyt zremisował z ekipą Efekt Podzborów 4 - 4, co oznaczało, że ostatnia kolejka sezonu nie miała już znaczenia i Cektof pewny wygranej mógł pozwolić sobie na pierwszą w sezonie porażkę z zespołem Meyer Tool. Natomiast Elena, w ostatnim meczu sezonu odniosła wysokie zwycięstwo i zakończyła sezon ze srebrnymi medalami.

Ostatnia edycja: niedziela, 24 stycznia 2016 15:07
Maciej Ziemba

Strona: interliga.pl Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

You have no rights to post comments