Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 994
Zaloguj

Elmed Bydgoszcz wygrywa 10 raz z rzędu

Stało się! To, co wszyscy uważali za kwestię czasu wreszcie się spełniło. Dziesiąty z rzędu tytuł mistrzowski zdobył Elmed Bydgoszcz. Biegające legendy bydgoskiego światka piłki sześcioosobowej po raz kolejny okazali się bezdyskusyjnie najlepsi i jubileuszowy tryumf stał się faktem. W meczu z wice-liderującym Focusem Solec Kujawski zagrali prawdziwy koncert i nikomu nie pozostawili wątpliwości co do tego komu należy się prym, tron i władza. Piękna historia paczki przyjaciół, którzy rokrocznie dokładają cegiełki do swoich pomników.

Wszystko przed tym spotkaniem było jasne – jeśli Focus Solec Kujawski pokona lidera w regulaminowym czasie gry to zachowa szanse na zdobycie korony. Każdy inny wynik satysfakcjonował zawodników Macieja Nawrota. Spodziewaliśmy się fury emocji i rozgrzewającego do czerwoności spotkania, a otrzymaliśmy w zamian jednostronne widowisko, będące demonstracją siły urzędującego od lat mistrza. Wicelider został zmieciony z powierzchni murawy. Wygrana różnicą 12 bramek w takim spotkaniu, przeciwko takiemu rywalowi to najdobitniejszy możliwy dowód na to, że nie było i nie ma (i kto wie czy kiedykolwiek będzie) równie znamienitej drużyny, jak zdobywający dziesiąty tytuł mistrzowski z rzędu Elmed Bydgoszcz.

Legendarna już drużyna, wraz z odebraniem złotych medali, kończy swoją wspaniałą przygodę z Profesjonalną Ligą Piłkarską Siernieczek, więc nie wiadomo jeszcze, która drużyna będzie reprezentować Bydgoszcz w turnieju Mistrzostw Polski Interligi 2016.

Ostatnia edycja: sobota, 23 stycznia 2016 09:43
Maciej Ziemba

Strona: interliga.pl Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież